Spoplatnenie webového obsahu – Piano

Ako som to už písal, tak sa aj stane. Časť slovenského webového obsahu bude spoplatnená od 2. mája tohto roku. Aj keď doteraz bolo viac-menej všetko zadarmo, odteraz bude niečo spoplatnené. A ako sa to ukáže v praxi či životaschopnosti, ukáže čas. Konkrétne ide o 34 služieb z 9 slovenských webov: SME, Hospodárske noviny, Pravda, JOJ, .týždeň, Medialne.sk, Šport, PC Revue, MeToo.sk. Funguje to tak, že za jedinou platbou získavate okamžite prístup k prémiovému obsahu a už nemusíte nikde inde platiť ani sa znova prihlasovať.

Bližšie informácie nájdete na stránke projektu: www.pianomedia.sk

Ja  samozrejme držím palce obom skupinám, ktoré sú zapojené do tohto projektu. Predovšetkým médiám, aby publikovali kvalitný spoplatnený prémiový obsah. Samozrejme palce držím aj čitateľom, aby tam našli obsah, ktorý si natoľko vážia, že si ho predplatili.

3 Odpovede to “Spoplatnenie webového obsahu – Piano”

  • Ta posledna veta to vystihuje uplne celkom,či tam najdu čitatelia niečo kvalitne, neskopirovane,čo si neprečitaju aj dakde inde aj v lepšej kvalite!!

  • No ja osobne nedrzim palce novinarom co vymysleli tento svetovy unikat, ktory sa nikde vo svete neosvedcil a zaviedli ho na Slovensku. Nevidim na tom, absolutne ziaden prinos, iba to, ze bude menej clankov na citanie, ale neverim, ze ten isty novinar zrazu zacne kvalitnejsie pisat, len preto, ze jeho clanok je spoplatneny a peniaze si zoberie vadavatel :)) strasna naivita!!!

Napíš odpoveď

husle
OK knihy