Google mi zablahoželal k narodeninám

google-doogle

Viete čo je to "doodle"? Jasné že viete. Len zrejme tak isto ako aj ja neviete, že sa to tak volá. Vyhľadávač Google určite poznáte. V tomto vyhľadávači, nad tým vyhľadávacím formulárikom je logo Google. Ale niekedy tam je ilustrovaný obrázok z príležitosti nejakého výročia. Niekedy sú to naozaj veľmi pekné obrázky. Sem-tam na ne mrknem. Ale z môjho pohľadu sa tieto "doodle" 3. marca prekonali.

Len tak si sedím na internete a kedže som mal práve narodeniny, zbystril som pozornosť nad práve zobrazeným doodle. Pamätám si že som si urobil žart: "aha google mi praje všetko najlepšie k narodeninám". Ale samozrejme prečo by Google blahoprial práve mne, no nie?

Kurzor mojej myšky zablúdil nad doodle a zobrazila sa bublinka. V nej bolo napísané… Do kelu… Strejda Google fakt blahoprial práve mne. Ale ako vedel že mám práve narodeniny? No jasné zadal som to do svojho profilu (samozrejme s atribútom, že to môžem vidieť len ja). Tak toto som fakt nečakal. Google ma prekvapil a aj potešil práve na moje okrúhle narodeniny.

Ďakujem.

1 komentár to “Google mi zablahoželal k narodeninám”

Napíš odpoveď

husle
OK knihy